Reel rock 17 filmas

REEL ROCK 17  iemūžinājis lieliskus stāstus par iepriekšējā gada kāpieniem. Trīs jaunas filmas nodrošinās iepriecinošu devu iedvesmas, sirsnīguma un humora.

Šogad REEL ROCK 17

DNS

( Seb Bouin ) 

29 gadus vecais franču kāpējs Sebs Bouins ir pārvarējis visas  grūtības pakāpes, sasniedzot kulmināciju ar mēģinājumu izveidot garu maršrutu no alas pārkares  Verdonas aizā Francijā. Viņa piedāvātā līnija ir tik futūristiska, kustības tik neticamas, ka, ja Sebs spēs to visu apvienot, tas var būt visgrūtākais maršruts, kāds jebkad uzkāpts. (30 min)  


Resistance climbing

Pretestības kāpšana ,Palestīnas alpīnisti un Endrjū Bišarats

Strīdu plosītajos Palestīnas kalnos daudzveidīga beduīnu, bezpajumtnieku un pilsētu profesionāļu komanda uzņem kāpšanu kā tik ļoti nepieciešamo atelpu no Izraēlas okupācijas nastas. Amerikāņu rakstnieks un alpīnists Endrjū Bišarats apmeklē Rietumkrastu, lai izpētītu savas saknes un kāpšanas spēku, lai pārveidotu dzīvi. (40 min)


Burning the flame

Dedzinot liesmu, Babsi Zangerl un Jacopo Larcher

Big wall meistari Babsi un Džeikopo meklē savu līdz šim lielāko izaicinājumu: kāpienu brīvā stilā uz Mūžīgās liesmas, netveramu 3000 pēdu augstu maršrutu augšup pa leģendāro Nameless Tower Pakistānas Karakoramas rajonā. Saskaroties ar ekstremāliem apstākļiem un 5.13 kategorijas grūtībām ar tradicionālo drošināšanu lielā augstumā, divu gadu meklējumos ir viens īss laikapstākļu logs.  Burning the Flame, kas uzņemta ar droniem un kalnu kamerām vienā no satriecošākajām vietām uz zemes, nogādā skatītājus uz vietu, kas parasti nav pieejama visiem, izņemot pasaules labākos kāpējus. (50 min)


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

google-site-verification=xmYwDw_HRBEeJ-ik7Gslkhv-7XHBEvCzH8vDtpW-hNs