Reel rock 15 filmas

Pirkt biļetes.

REEL ROCK 15  iemūžinājis lieliskus stāstus par iepriekšēja gada kāpieniem. Četras jaunas filmas nodrošinās iepriecinošu devu iedvesmas, sirsnīguma un humora. Esiet liecinieki neiedomājamam apņēmības triumfam, episkam pašatklāsmes ceļojumam, maģiskam piedzīvojumam visā pasaulē un saites veidošanas ekspedīcijai, kas uz visiem laikiem maina dzīvi.

Šogad REEL ROCK 15

BLACK ICE45 mins

Komanda jaunu ledus kāpēju no Memphis Rox zāles ceļo uz Montanas sasalušo savvaļu, kur to mentori Manoah Ainuu, Conrad Anker, and Fred Campbell iepazīstina ar savu mīlestību pret ziemas piedzīvojumiem kalnos.

ACTION DIRECTE - 16 mins

Franču stipriniece  Melissa Le Nevé pavada septiņus gadus cīnoties ar neprātīgām kustībām, iekšējām šaubām un maršruta vēsturisko auru, lai izkāptu vienu no Pasaules viscienījamākajiem sporta maršrutiem.

FIRST ASCENT / LAST ASCENT - 25 mins

Labākie draugi Hazel Findlay and Maddy Cope ceļo uz  Mongolijas attālajiem klinšu nostūriem aizrautīgā jaunu maršrutu meklējumā.

DEEP ROOTS - 35 mins

Lonnie Kauk’s personīgs ceļojums godināt viņa iezemiešu Josemītu saknes un apvienoties ar savu leģendāro tēvu, atkārtojot viņa ikoniskos kāpienu0

Pirkumu grozs

google-site-verification=xmYwDw_HRBEeJ-ik7Gslkhv-7XHBEvCzH8vDtpW-hNs