Reel rock 14 filmas

Reel Rock Pasaules tūre atgriežas ar jaunām augstas raudzes filmām par un ap kāpšanu. The High Road - spēcīgā Nina Williams pārbauda savus spēkus uz dažiem no augstākajiem un grūtākajiem boulderinga maršrutiem. United States of Joe’s attaino kāpēju ierašanos konservatīvā ogļraču kopienā Jutā ar pārsteidzošiem rezultātiem. The Nose Speed Record - kāpšanas leģendas Tommy Caldwell and Alex Honnold sacenšās ar Josemītu ielejas "bomžiem" Jim Reynolds and Brad Gobright augstu likmju sacensībā par izcilību.The High road, 20 min.

Kamēr Pasaules labākie kāpēji paceļ kāpšanas standartus tuvu zemei Nina Williams skatieni ir vērsti uz augšu. Viņa ir vienīgā sieviete, kura kāpj maršrutus 9, 10 un 15 metrus no zemes bez virves. Šajā video profilā Nina Williams uzdrošinās un pārbauda savus nervus  tālu ārpus drošas krišanas augstuma.


The Nose Speed Record, 55 min.

Gadu desmitiem elitāra kāpēju grupa ir sacentusies par ātruma rekordu uz kilometru augsto maršrutu The Nose El Capitan, Josemītu ielejā riskējot ar lieliem kritieniem, lai ietaupītu pāris sekundes. Kad Alex Honnold rekordu pārsit mazpazīstamie Brad Gobright un Jim Reynolds, Honnolds piesaista savu draugu un kāpšanas leģendu Tommy Caldwell lai uzstādītu jaunu rekordu, kuršs izturētu laika pārbaudi. Honnolds tiecās peč perfekcionisma, kamēr Caldwell's, ģimenes cilvēks, cinās ar riskiem un pāris atgadījumiem uz sienas, kas norāda uz jebkuras kļūdas iespējamajiem rezultātiem.


United States of Joe’s, 20.min.

Attālajā Jutā, Pasaules klases boulderinga maršruti ir novietoti pa vidu konservatīvai Mormoņu kopienai, kovbjiem un ogļračiem. Kad šeit ierodas panku kāpēju banda konflikts ir neizbēgams. Pēc gadiem ilgušas konfrontācijas kāpēju grupa strādā kopā ar vietējiem, lai izveidotu daudz harmoniskāku nākotni. Bet vai šajā sadal'ītajā apgabalā tas vispār ir iespējams?

Pirkt biļetes.

0
 . google-site-verification=xmYwDw_HRBEeJ-ik7Gslkhv-7XHBEvCzH8vDtpW-hNs