Mountain

kinoseanss notiks 15.oktobrī KT CINAMON ALFA plkst.19:00

Cilvēki, kuri bija nopirkuši biļetes uz COVID dēļ atcelto seansu martā saņems uzaicinājumu uz seansu e-pastā un jaunas biļetes. Un mēs joprojām veicam bezierunu naudas atmaksu 2 dienu laikā kopš pieprasījuma saņemšanas e-pastā: [email protected]  Jautājumu gadījumā droši zvaniet: 29403822

The Mountain ir unikāls kino un mūzikas sadarbības projekts, ceļojums pa Zemes aizraujošākajām ainavām, parādot to spēku ietekmēt mūsu sapņus un dzīves.

Filmā mūziku ieskaņojis Austrālijas kamerorķestris un tekstu ierunājis amerikāņu aktieris Willem Dafoe.
Filmas garums 75 minūtes

Valoda: Angļu

Sēdvietas zālē nav numurētas

Biļešu cenas: 11,- EUR, pasākuma dienā 13,- EUR

Vēl pirms 3 simtsgadēm mēģināt uzkāpt kalnā tiktu uzkatīts par vājprātības pazīmi. Lielākai daļai cilvēces bija grūti iedomāties, ka savvaļas ainavām varētu būt jebkāda veida vērtība. Kalni bija briesmu, nevis skaistuma vietas. Kā uztvere par kalniem ir mainījusies, lai turētu mūs sasaistītus savā valdījumā, bieži uz mūsu dzīves rēķina?
Kad pirmo reizi uzkāpa Everestā divdesmitā gadsimta vidū, alpīnisms bija kļuvis par meistarības apliecinājumu. Kalnus uzskatīja par pretiniekiem, kuri jāpārvar, vietas, kur bailes varētu aizvest līdz malai - vai tālāk.
Kalnu maģija tagad apbur miljonus. Kalni šodien ir kļuvuši par atpūtas teātriem: tos pārvalda un izmanto kā parkus un rotaļu laukumus.
Bet kalni ir daudz vairāk nekā aizbēgšana vai  ienaidnieks, kurš jāpārvar. To lielākā vērtība slēpjas  spēkā iedvesmot brīnumus un bijību: atgādināt mums par ierobežojumiem  mūsu spējām un ambīcijām.

Mountain ir unikāls kino un mūzikas sadarbības projekts, ceļojums pa Zemes aizraujošākajām ainavām, parādot to spēku ietekmēt mūsu sapņus un dzīves. Filmā mūziku ieskaņojis Austrālijas kamerorķestris, tekstu ierunājis amerikāņu aktieris Willem Dafoe. Projektā piedalījās ASV kinematogrāfs Renāns Ozturks, britu rakstnieks Roberts Makfarālens un Pasaules labākie augstkalnu kinemotogrāfi. Filmas muzikālais pavadījums ietver Šopēna, Grīga, Vivaldi, Bēthovena un Ričarda Togneti darbus.

0
 . google-site-verification=xmYwDw_HRBEeJ-ik7Gslkhv-7XHBEvCzH8vDtpW-hNs